Faaliyet Alanlarımız

LOJİSTİK

DAĞITIM HİZMETLERİ

Firmamız günlük 5.000 ton taşıma kapasitesi ve işin niteliğine uygun filosu ile  Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Firmamız tarafından yapılan taşımalar ürün değeri üzerinden sigortalanarak tüm hasar ve kayıp risklerine karşı güvence altına alınmaktadır.

Türkiye genelinde ki şube ve temsilciliklerimizle geniş hizmet ağına sahip olan firmamız ağırlıklı olarak Marmara ve İç Anadolu bölgesinde hizmet sağlayıcı rolünü üstlenmiştir.  

Ayrıca Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde müşteriye özel yapmış olduğumuz ring planlamaları ile zaman ve maliyet optimizasyonu sağlamaktayız.

 

 

ŞEKER TEDARİK VE LOJİSTİK

ŞEKER TEDARİKİ 


Taşımacılıkta bölgesel bir güce sahip olan firmamız, şeker tedarikçiliği konusunda da en iyi hizmeti verme adına, bigbag torbalama ve paletli şeker taşıma yöntemleri ile en düşük maliyetle en kısa sürede müşterilerine şeker temin etmektedir. 


EN YÜKSEK KAPASİTE


1750 ton öztaşıt ve günlük 5000 ton taşıma kapasitesine sahip firmamız, yurtiçi karayolu taşımacılığının yanı sıra Türk Şeker Fabrikalarının en yüksek kapasiteli tedarikçi müşterisi durumundadır.


DESTEK HİZMETLERİ


Firmamız şeker müşterilerine, tedarik ve taşıma işleri dışında, şeker fabrikalarının çalışma ve satış teknikleri konusunda destek, bilgilendirme, işlem takibi ve danışmanlık gibi hizmetleri de vermektedir.

DEPOLAMA

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Yeni yapmış olduğu 40.000m2 kapalı alana sahip Lojistik Deposuyla  toplam kapasitesi 100.000m2’yi  aşmıştır.

Müşterilerine çağın teknolojik imkanlarına sahip ekip ve ekipmanlarla çözüm üretirken yeni nesil güvenlik sistemleri kullanarak  Depolama sektöründe Güven sorununu ortadan kaldırmıştır. Ayrıca tüm depolama süreçlerini kapsayan yeni IT alt yapısı ile müşteri entegrasyon noktasında ulaşılabilecek en üst düzeydedir.

Bunlara  ilave olarak OSB içinde yeni yapmış olduğumuz kampüsün yanında bulunan 40.000 m2 arazi için  24.000m2 kapalı alana sahip yeni bir Lojistik Depo Projesi 2016 itibari ile hayata geçirilmesi planlanmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen markalarına vermiş olduğu Bayi Ortak Depo (BOD) hizmet yapısı ile müşteri maliyet optimizasyonunu maksimize etmektedir.

 


ESKİŞEHİR MERKEZ
A: Organize Sanayi Bölgesi
33.Cadde No:24 ESKİŞEHİR
T: +90 222 236 05 05 (pbx)
F: +90 222 236 16 99
M: info@hoscan.com


Her Hakkı Saklıdır 2015 © Hoşcan Lojistik Designpr